Gołdapski Fundusz Lokalny

Partnerzy

Marsz po zdrowie

Podsumowanie i zakończenie projektu

Opublikowano: sobota, 24 listopad 2012 18:49

W sobotnie popołudnie uczestnicy projektu "Marsz po zdrowie? realizowanego przez Towarzystwo Aktywności Społecznej "Mazury Garbate" aktywnie spędzili czas podczas biesiady w Kozakach. Impreza została przygotowana przez instruktorów świetlic z Grabowa, Kozak i Siedliska i była etapem końcowym podsumowującym projekt.

Czytaj więcej: Podsumowanie i zakończenie projektu

Zakończenie sześciu spotkań kulinarnych?

Opublikowano: sobota, 24 listopad 2012 17:14

Uczestnicy projektu "Marsz po Zdrowie? realizowanego przez Towarzystwo Aktywności Społecznej "Mazury Garbate" przy współpracy z gołdapskim Domem Kultury i Świetlicami wiejskimi (Grabowo, Kozaki oraz Siedlisko) zakończyli kolejny etap projektu, którym był cykl zajęć kulinarnych w sumie sześć spotkań kulinarnych.

Czytaj więcej: Zakończenie sześciu spotkań kulinarnych?

Pomysłowe Kanapki

Opublikowano: sobota, 24 listopad 2012 17:06

Uczestnicy projektu ?Marsz po Zdrowie", realizowanego przez Towarzystwo Aktywności Społecznej "Mazury Garbate" przy współpracy z gołdapskim Domem Kultury i Świetlicami wiejskimi (Grabowo, Kozaki oraz Siedlisko) po raz kolejny udowodnili nieograniczoną wyobraźnię i chęć współpracy podczas kolejnych zajęć kulinarnych.

Czytaj więcej: Pomysłowe Kanapki

Cykl zajęć kulinarnych?

Opublikowano: sobota, 24 listopad 2012 17:02

Uczestnicy projektu ?Marsz po Zdrowie? realizowanego przez Towarzystwo Aktywności Społecznej "Mazury Garbate" przy współpracy z gołdapskim Domem Kultury i Świetlicami wiejskimi (Grabowo, Kozaki oraz Siedlisko) po raz kolejny spotkali się na zajęciach kulinarnych w świetlicach wiejskich.

Czytaj więcej: Cykl zajęć kulinarnych?

Zajęcia kulinarne?

Opublikowano: sobota, 24 listopad 2012 17:01

Uczestnicy projektu "Marsz po Zdrowie? realizowanego przez Towarzystwo Aktywności Społecznej "Mazury Garbate" przy współpracy z gołdapskim Domem Kultury i Świetlicami wiejskimi (Grabowo, Kozaki oraz Siedlisko) realizują kolejny etap projektu, którym jest cykl zajęć kulinarnych. Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków Programu "Działaj Lokalnie VII".

Czytaj więcej: Zajęcia kulinarne?