Gołdapski Fundusz Lokalny

Grantowy - Działaj Lokalnie (DL) 2015

Działaj Lokalnie IX - 2015 r.

Opublikowano: piątek, 13 marzec 2015 21:07

Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny z przyjemnością informuje, iż rozpoczął się nabór do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu "DZIAŁAJ LOKALNIE IX? - 2015 r.

W IX edycji Programu "Działaj Lokalnie? wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się w Regulaminie konkursu (plik do pobrania).

Harmonogram konkursu:

? do 15 kwietnia 2015 r. - przyjmowanie wniosków

? do 15 maja 2015 r. - rozstrzygnięcie konkursu

? od 1 czerwca 2015 r. do 31 grudnia 2015 r. - realizacja projektów

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ do dnia 15 kwietnia 2015 roku.

W konkursie nie należy składać wersji papierowych wniosków. Data złożenia wniosku jest jednoznaczna z datą złożenia go w generatorze.

Dodatkowe informacje na temat konkursu realizowanego w ramach "Działaj Lokalnie IX - 2015 r.? można uzyskać pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie organizacje i grupy nieformalne zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy na spotkanie informacyjno - szkoleniowe w dniu 19.03.2015 r. na godz. 17:30 w siedzibie Gołdapskiego Funduszu Lokalnego (ul. Wolności 11, 19-500 Gołdap). Podczas spotkania omówione zostaną zasady uczestnictwa w konkursie oraz instrukcja obsługi generatora wniosków.

 

Prosimy o przesłanie do dnia 17.03.2015 r. maila potwierdzającego udział na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcam do udziału

Zbigniew Mieruński

Prezes Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny

Konkurs dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Gołdapskiego Funduszu Lokalnego realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny.