Gołdapski Fundusz Lokalny

Działaj Lokalnie VIII - 2014 r.

Opublikowano: wtorek, 06 maj 2014 21:32

Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny z przyjemnością informuje, iż rozpoczął się nabór do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu ?DZIAŁAJ LOKALNIE VIII? 2014 r.

W VIII edycji Programu "Działaj Lokalnie? wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się w Regulaminie konkursu (plik do pobrania).

Harmonogram konkursu:

? do 6 czerwca 2014 r. - przyjmowanie wniosków

? do 1 lipca 2014 r. - rozstrzygnięcie konkursu

? od 15 lipca 2014 r. do 28 lutego 2015 r. - realizacja projektów

W tegorocznej edycji wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ do dnia 6 czerwca 2014 roku.

W konkursie nie należy składać wersji papierowych wniosków. Data złożenia wniosku jest jednoznaczna z datą złożenia go w generatorze.

Dodatkowe informacje na temat konkursu realizowanego w ramach "Działaj Lokalnie VIII - 2014? można uzyskać pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie organizacje i grupy nieformalne zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy na spotkanie informacyjno - szkoleniowe w dniu 20.05.2014 r. na godz.

17:00 w siedzibie Gołdapskiego Funduszu Lokalnego (ul. Wolności 11, 19-500 Gołdap). Podczas spotkania omówione zostaną zasady uczestnictwa w konkursie oraz instrukcja obsługi generatora wniosków.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu (najpóźniej dwa dni przed) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcam do udziału
Zbigniew Mieruński
Prezes Gołdapskiego Funduszu Lokalnego

Konkurs dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie VIII? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Gołdapskiego Funduszu Lokalnego, Gminy Gołdap, Gminy Dubeninki, Gminy Banie Mazurskie, Gminy Budry i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi - realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny.

Attachments:
FileFile size
Download this file (REGULAMIN_DL_2014_GFL_do oglaszania_org.doc)REGULAMIN_DL_2014_GFL_do oglaszania_org.doc645 kB