Gołdapski Fundusz Lokalny

FIP 2012

Opublikowano: niedziela, 22 kwiecień 2012 05:47

Forum Inicjatyw Pozarządowych 2012 i

Eko-piknik - dziedzictwo natury i rzemiosła - 2012

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do zaprezentowania swoich działań podczas tegorocznego Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się 28 kwietnia 2012 r. w godzinach 13.00-17.00 razem z "Eko-piknikiem? na Placu Zwycięstwa, w Parku Miejskim.

Celem spotkania jest promocja różnorodności działań organizacji obywatelskich z terenu powiatu gołdapskiego. Forum jest doskonałą okazją do prezentacji szerokiego wachlarzu działań kulturalnych, edukacyjnych, ekologicznych, sportowych, pożarniczych, rekreacyjnych, pomocowych, charytatywnych i innych, które Państwo realizujecie, na co dzień, a o których nie wszyscy wiedzą. Warto pokazać się gościom i mieszkańcom Gołdapi.

Prezentacjom towarzyszyć będą występy zespołów, pokazy rzemiosła, produktów lokalnych oraz warsztaty rękodzielnicze i cyrkowe.

Organizatorami tego wydarzenia są Starostwo Powiatowe w Gołdapi, Gołdapski Fundusz Lokalny i Stowarzyszenie "Partnerstwo Sztuk? przy nieocenionej pomocy Domu Kultury w Gołdapi i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Organizacje zainteresowane zaprezentowaniem swoich działań prosimy o informację o rodzaju planowanej prezentacji i ilości potrzebnego miejsca, do dnia 24 kwietnia 2012 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gorąco zachęcam - Zbyszek Mieruński