Gołdapski Fundusz Lokalny

Działaj Lokalnie IX - 2016 r.

Opublikowano: wtorek, 05 kwiecień 2016 20:08

Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny z przyjemnością informuje, iż rozpoczął się nabór do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu "DZIAŁAJ LOKALNIE IX - 2016".

W IX edycji Programu "Działaj Lokalnie? wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej i mają siedzibę w gminach: Banie Mazurskie, Budry, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Kruklanki, Pozezdrze.

 

Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się w Regulaminie konkursu (plik do pobrania).

Harmonogram konkursu:

? 19 kwietnia 2016 r. - spotkanie infromacyjno - szkoleniowe

? do 30 kwietnia 2016 r. - przyjmowanie wniosków

? do 23 maja 2016 r. - rozstrzygnięcie konkursu

? od 1 czerwca 2016 r. do 31 grudnia 2016 r. - realizacja projektów

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ do dnia 30 kwietnia 2016 roku.

W konkursie nie należy składać wersji papierowych wniosków. Data złożenia wniosku jest jednoznaczna z datą złożenia go w generatorze.

Dodatkowe informacje na temat konkursu realizowanego w ramach "Działaj Lokalnie IX - 2016 r.? można uzyskać pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie organizacje i grupy nieformalne zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy na spotkanie informacyjno - szkoleniowe w dniu 19.04.2016 r. na godz. 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny (ul. Wolności 11, 19-500 Gołdap). Podczas spotkania omówione zostaną zasady uczestnictwa w konkursie oraz instrukcja obsługi generatora wniosków.

Prosimy o przesłanie do dnia 15.04.2016 r. maila potwierdzającego udział na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcam do udziału

Zbigniew Mieruński

Prezes Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny

 

Konkurs dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Gołdapskiego Funduszu Lokalnego, gmin: Gołdap i Pozezdrze.