Gołdapski Fundusz Lokalny

Co możemy zrobić dla lokalnego środowiska i skąd wziąć na to pieniądze? - bezpłatne doradztwo i konsultacje

Opublikowano: środa, 20 wrzesień 2023 08:00

Kwietna łąka, ogród deszczowy, a może zielony dach – co możemy zrobić dla środowiska i skąd wziąć na to pieniądze?  Gołdapski Fundusz Lokalny we współpracy z Ogólnopolską Federacją Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe, samorządy i instytucje samorządowe do skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie pozyskania funduszy europejskich na projekty społeczne i inwestycyjne służące ochronie środowiska i klimatu.

Proponujemy także współpracę w zakresie:

- organizacji spotkań informacyjnych o dostępnych funduszach europejskich w obszarze ochrony środowiska i inwestycji proekologicznych;

- wspierania procesu konsultowania i włączania lokalnych społeczności w planowanie
i realizację projektów dofinansowanych z funduszy unijnych, obejmujące kwestie środowiskowe;

- prezentacji praktycznych i ciekawych rozwiązań przyjaznych środowisku do zastosowania w społecznościach lokalnych.

Zainteresowanych doradztwem i informacją prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 508 118 968 Działania realizowane są bezpłatnie.

Działanie realizowane przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych przy współpracy Fundacji Sendzimira w ramach programu „Zielony Lider” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.