Gołdapski Fundusz Lokalny

Konkurs Działaj Lokalnie 2022

Opublikowano: wtorek, 19 kwiecień 2022 18:39

 

Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny z informuje, iż rozpoczął się nabór do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu DZIAŁAJ LOKALNIE 2022

W ramach programu Działaj Lokalnie 2022 wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. W tegorocznym konkursie uruchamiamy ścieżkę specjalną „Działaj lokalnie i solidarnie z Ukrainą” dotyczą wsparcia organizacji i grup nieformalnych działających na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ do dnia 20.05.2022 roku.

W załączeniu Regulamin konkursu.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

Zachęcam do udziału 
Zbigniew Mieruński

Prezes Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny

Konkurs dofinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny oraz ze środków gmin: Banie Mazurskie, Budry, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Kruklanki i Pozezdrze.

 

 

Attachments:
FileFile size
Download this file (Klauzula_informacyjna_GFL.pdf)Klauzula_informacyjna_GFL.pdf454 kB
Download this file (Regulamin_DL_2022.pdf)Regulamin_DL_2022.pdf900 kB