Gołdapski Fundusz Lokalny

Szkolenie: Wykorzystanie narzędzi internetowych w realizacji projektów

Opublikowano: poniedziałek, 23 listopad 2020 19:54

Zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu gołdapskiego na szkolenie: „Wykorzystanie narzędzi internetowych w realizacji projektów”

w dniach 9 i 10 grudnia 2020 r. o godz. 10.00 w trybie on-line.  

 

Zapraszamy osoby zainteresowane poszerzeniem wiedzy i umiejętności w zakresie posługiwania się narzędziami do pracy zdalnej, w tym prowadzenie spotkań i szkoleń na platformach Zoom, Teams oraz dodatków, promowania projektów w mediach społecznościowych.

Szkolenie jest bezpłatne.

Zgłoszenia do 5.12.2020 r. z podaniem nazwy organizacji i nazwiska osoby uczestniczącej oraz kontaktu prosimy przesyłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu prosimy przesłać także indywidualne zagadnienia z którymi chcieliby Państwo zapoznać się.

Zgłoszeni uczestnicy do dnia 7.12.2020 r. otrzymają link do platformy internetowej na której będzie prowadzone szkolenie.

Szkolenie realizowane w ramach projektu „Działaj lokalnie” dofinasowanego przez Gminę Gołdap oraz projektu „Centrum Wspierania Aktywności Społecznej” dofinansowanego przez Powiat Gołdapski  .

Serdecznie zapraszamy.