Gołdapski Fundusz Lokalny

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Opublikowano: środa, 02 grudzień 2020 21:52

Wnioski o dotacje z samorządów gminnych, powiatowych, wojewódzkich – jak prawidłowo wypełniać?

 

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu gołdapskiego na szkolenie: „Wnioski o dotacje z samorządów gminnych, powiatowych, wojewódzkich – jak prawidłowo wypełniać?” w dniu 15 grudnia 2020 r. o godz. 17.00 w trybie on-line.

Zapraszamy osoby zainteresowane tym jak prawidłowo wypełnić wniosek o dofinansowanie projektów z budżetów samorządów: gmin, powiatu i województwa.

Szkolenie jest bezpłatne.

Zgłoszenia do 12.12.2020 r. z podaniem nazwy organizacji i nazwiska osoby uczestniczącej oraz kontaktu prosimy przesyłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu prosimy przesłać także ewentualne pytania na które chcą Państwo uzyskać odpowiedź.

Zgłoszeni uczestnicy do dnia 11.12.2020 r. otrzymają link do platformy internetowej na której będzie prowadzone szkolenie.

Szkolenie realizowane w ramach projektu „Centrum Wspierania Aktywności Społecznej” dofinansowanego przez Powiat Gołdapski i Gminę Gołdap.

Serdecznie zapraszamy.