Gołdapski Fundusz Lokalny

Spacer badawczy - mieszkańcy o przestrzeni publicznej w Gołdapi

Opublikowano: czwartek, 13 sierpień 2020 19:11

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny zbiera opinie mieszkańców i użytkowników na temat postrzegania przestrzeni publicznej w gminie Gołdap oraz związków emocjonalnych/sentymentalnych mieszkańców z naszym miastem i gminą. Zachęcamy Państwa do odbycia spaceru badawczego i podzielenia się Państwa opinią na temat konkretnej przestrzeni publicznej znajdującej się na terenie naszej gminy.

Za przestrzeń publiczną uważamy obszar o szczególnym znaczeniu dla zaspokajania potrzeb mieszkańców, poprawy jakości ich życia i sprzyjający nawiązywaniu kontaktów społecznych ze względu na jego położenie oraz cechy funkcjonalno-przestrzenne. Przykładami przestrzeni publicznych są place miejskie, parki, skwery, plaże, ciągi komunikacyjne, miejsca kulturalne i rekreacyjno-sportowe stanowiące własność publiczną. Przestrzeniami publicznymi są też zwykle różne formy krajobrazu przyrodniczego stanowiące własność państwową (np. parki narodowe i krajobrazowe, lasy).

Prosimy o wydrukowanie poniższego arkusza, wybranie konkretnego miejsca w gminie Gołdap, odbycie spaceru w tym miejscu i opisanie go zgodnie z poniższym arkuszem, wykonanie od 5 do 15 zdjęć uzupełniających wykonany opis, a następnie przesłanie na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 20 sierpnia 2020 r.

Państwa opisy posłużą do opracowania raportu na temat oceny jakości przestrzeni publicznej w Gołdapi.

Uzyskane dane (adres e-mail) pozostaną do wyłącznej wiedzy naszego Stowarzyszenia.

Projekt dofinansowano w ramach programu „Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności”.

Z góry dziękujemy

Pytania do spaceru badawczego w załączniku.

Attachments:
FileFile size
Download this file (Pytania do spaceru badawczego.pdf)Pytania do spaceru badawczego.pdf429 kB