Gołdapski Fundusz Lokalny

Mazurskie podróże w czasie

Opublikowano: wtorek, 22 lipiec 2014 18:49

9 sierpnia 2014 r. "Mazurskie podróże w czasie? godz. 14.00 - Dwór i Park w Klewinach, Gmina Banie Mazurskie (Powiat Gołdapski, Woj. Warmińsko-Mazurskie). Przyjedź w mazurskie Góry Klewińskie i rozpocznij "podróż w czasie".

W otoczeniu wiekowych drzew czekają na Ciebie gry i zabawy historyczne dla dzieci i dorosłych, walki jaćwingów i wikingów, tradycyjne potrawy, warsztaty i pokazy dawnych rzemiosł, muzyka ludowa i etniczna.

Organizatorem jest: Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny. Wspierają nas: Fundacja Dęby Klewińskie, Gminne Centrum Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Nadzieja? w Lisach, Najemna Drużyna Wojów Geldape oraz Ekoturystyka Dwór Klewiny.

Działanie dofinansowano z Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Gminy Banie Mazurskie.

Zapraszamy do współudziału w "Mazurskich podróżach w czasie? oraz przesyłanie informacji dotyczących sposobu włączenia się w te wydarzenie.

 

W załączeniu regulamin i formularz zgłoszenia. Termin zgłoszeń upływa 5 sierpnia 2014 r., zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru zgłaszanych stoisk. Szczegółowy program wkrótce.

Więcej informacji na temat organizacji wydarzenia można uzyskać pod numerami tel. 511 128 606 i 508 118 968.