Gołdapski Fundusz Lokalny

Gołdapski Fundusz Lokalny nagrodzony

Opublikowano: sobota, 02 luty 2013 18:58

W konkursie na "Dobre Praktyki Działaj Lokalnie VII? otrzymaliśmy nagrodę w wysokości 10 000 zł za praktykę pod nazwą "Centrum Wspierania Aktywności Społecznej w Gołdapi". Nagrodę z rąk przedstawicieli Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce odebrał prezes Zbigniew Mieruński podczas gali Działaj Lokalnie 2012.

Bardzo cieszy mnie ta nagroda, gdyż jest ona podsumowaniem naszej pracy na rzecz grup nieformalnych i organizacji pozarządowych z terenu powiatu gołdapskiego - mówi Zbigniew Mieruński - Dziękuję tym osobom, które angażują się w animacje, doradztwo i szkolenia dla ludzi aktywnie podchodzących do otaczającej ich rzeczywistości, dokonujących zmian w swoich społecznościach lokalnych. Cieszę się, że działania GFL im w tym pomagają. Dziękuję też samorządom Gminy Gołdap i Powiatu Gołdapskiego za wspieranie finansowe działalności Centrum.

Nagroda zostanie przeznaczona na działania statutowe i wkład własny realizowanych przez Gołdapski Fundusz Lokalny projektów.