Gołdapski Fundusz Lokalny

Zostało 20 dni do zakończenia Regionalnego Konkursu Grantowego!

Opublikowano: piątek, 21 wrzesień 2012 19:07

Szanowni Państwo

Zapraszamy do wzięcia udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym ogłoszonym w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności "Równać Szanse 2012", administrowanym przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Termin nadsyłania wniosków upływa  10 października 2012 roku!

 

Jeżeli macie Państwo pomysł na projekt dzięki, któremu młodzież będzie mogła aktywnie rozwijać swoje pasje i zainteresowania a zarazem podnosić swoje kompetencje i umiejętności społeczne, a nie  wiecie jak go sfinansować to jest to konkurs dla Was!

W ramach Regionalnego Konkursu Grantowego można otrzymać dotację do 7 000 zł na projekty trwające minimum 6 miesięcy (pomiędzy 1 stycznia a 31 lipca 2013 roku). O dotacje mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury, gminne biblioteki i nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć stowarzyszenie.

Organizacje, które otrzymają dotacje  otrzymają również wsparcie merytoryczne  w postaci szkoleń dla koordynatorów, konsultacji oraz wizyt w trakcie realizacji projektów.

Na stronie www.rownacszanse.pl znajdują się szczegółowe informacje: zasady, wzór formularza, kryteria oceny oraz rejestrator wniosków. Poniżej znajduje się link do strony z rejestratorem wniosków.

Link do rejestratora wniosków: http://www.rownacszanse.pl/aktualnosci/aktualnosc/1424

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Z poważaniem
Artur Łęga