Gołdapski Fundusz Lokalny

Eko-piknik - dziedzictwo natury i rzemiosła 2013

Opublikowano: poniedziałek, 08 kwiecień 2013 19:37

Z okazji Światowego dnia Ziemi w dniu 27 kwietnia 2013 r. na Placu Zwycięstwa w Parku Miejskim odbędzie się spotkanie "Eko-piknik - dziedzictwo natury i rzemiosła". Wydarzenie organizuje Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Gołdapski Fundusz Lokalny.


W związku z  powyższym zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje kultury, szkoły, nadleśnictw i inne podmioty zajmujące się szeroko pojmowaną ekologią i produktami lokalnymi do aktywnego uczestnictwa
w kolejnym "Eko-pikniku". Celem Spotkania jest promocja działań zgodnych z naturą, ekologicznym sposobem życia oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego naszego regionu.
Pragniemy przygotować szeroki wachlarz działań kulturalnych i edukacyjnych gwarantujących naukę i zabawę dla uczestników. Przygotowujemy prezentacje organizacji i instytucji zajmujących się gospodarką zasobami naturalnymi i ekologią, pokazami dawnych zawodów, stoiska ze sztuką, rękodziełem i zdrową żywnością. Prezentacjom tym towarzyszyć będzie żywa etno muzyka.
Udział w "Eko-pikniku 2013" dla podmiotów niekomercyjnych jest bezpłatny.

Zapraszamy do współudziału w "Eko-pikniku 2013? oraz przesyłanie informacji dotyczących sposobu włączenia się w te wydarzenie.  W załączeniu formularz zgłoszenia.

Na zgłoszenia mailowe czekamy do dnia 19 kwietnia 2013 r.
Zachęcam do udziału - już wtedy będzie wiosna

Zbigniew Mieruński

 

Attachments:
FileFile size
Download this file (Deklaracja udziału w Eko-pikniku-2013.doc)Deklaracja udziału w Eko-pikniku-2013.doc31 kB